cenanthy آسمان اداره لرستان استاندارد

cenanthy: آسمان اداره لرستان استاندارد هوای ناسالم گروههای خاص لرستان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «فارست گامپ» به عنوان عالی ترین فیلم دهه ۹۰ گزینش شد.

«فارست گامپ» با رای بازدیدکنندگان یک سایت سینمایی در یک نظرسنجی و پیش‌بینی، به عنوان عالی ترین فیلم از میان اسکاری‌های دهه ۹۰ میلادی گزینش شد.

«فارست گامپ» به عنوان عالی ترین فیلم دهه ۹۰ گزینش شد.

«فارست گامپ» به عنوان عالی ترین فیلم دهه ۹۰ گزینش شد.

عبارات مهم : محصول

«فارست گامپ» با رای بازدیدکنندگان یک سایت سینمایی در یک نظرسنجی و پیش بینی، به عنوان عالی ترین فیلم از میان اسکاری های دهه ۹۰ میلادی گزینش شد.

به گزارش مهر، در نتیجه یک نظرسنجی جهت گزینش عالی ترین فیلم از میان برندگان اسکار در دهه ۹۰، «فارست گامپ» توانست این عنوان را از آن خود کند.

در میان برندگان جایزه اسکار عالی ترین فیلم در دهه ۹۰ شماری از عالی ترین فیلم ها جای دارند و در این میان «فارست گامپ» محصول ۱۹۹۴ توانست عنوان عالی ترین فیلم را به خود تخصیص داده شده است دهد.

این نظرسنجی از سوی سایت گلدربی انجام شد و از مخاطبان خواسته شد تا نظرات خود را به صورت آنلاین ابراز کنند. در این میان «فارست گامپ» با کسب ۵۵ درصد آرا عالی ترین فیلم این دهه نام گرفت.

بالاترین رای بعدی نصیب «سکوت بره ها» محصول ۱۹۹۱ شد و «تایتانیک» محصول ۱۹۹۷ با کسب ۱۲ درصد آرا فیلم سوم شد.

در مکان های بعدی به ترتیب «فهرست شیندلر» محصول ۱۹۹۳ با ۹ درصد آرا و «زیبای آمریکایی» محصول ۱۹۹۹ با کسب ۶ درصد آرا جای گرفتند.

«شجاع دل» محصول ۱۹۹۵، «نابخشوده» محصول ۱۹۹۲، «با گرگ ها می رقصد» محصول ۱۹۹۰ و «شکسپیر عاشق» محصول ۱۹۸۸ با ۲ درصد و یک درصد رای جای گرفته اند.

تنها فیلمی که حتی یک رای به دست نیاورد «بیمار انگلیسی» محصول ۱۹۹۶ بود.

«فارست گامپ» در سال ۱۹۹۴ توانست ۱۳ نامزدی اسکار را کسب کند و از این میان ۶ مجسمه را به منزل برد که مشمول بر عالی ترین کارگردانی جهت رابرت زمکیس، عالی ترین بازیگری جهت تام هنکس، عالی ترین فیلمنامه اقتباسی، عالی ترین تدوین، عالی ترین جلوه های تصویری و عالی ترین فیلم سال بود.

این فیلم به یک پدیده فرهنگی در آمریکا بدل شد و در بازار داخلی ۳۲۹ میلیون دلار فروش کرد. فروش جهانی فیلم برابر با ۶۷۷ میلیون دلار بود.

«فارست گامپ» به عنوان عالی ترین فیلم دهه ۹۰ گزینش شد.

واژه های کلیدی: محصول | میلیون | برندگان | جایزه اسکار | برندگان اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog