cenanthy آسمان اداره لرستان استاندارد

cenanthy: آسمان اداره لرستان استاندارد هوای ناسالم گروههای خاص لرستان

گت بلاگز اجتماعی استقبال مردم جهت عضویت در کاروان های حج مورد رضایت است

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: استقبال مردم جهت عضویت در کاروان‌های حج مورد رضایت هست.

استقبال مردم جهت عضویت در کاروان های حج مورد رضایت است

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان، حمید محمدی مدیر شرکت حج و زیارت، امروز (یکشنبه) در بیست و چهارمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت حج و زیارت، اظهار داشت: تأمین مسکن حجاج نهایی شده است همچنین قرارداد حمل و نقل هوایی با شرکت های هواپیمایی جهت انتقال حجاج سال 96 در حال نهایی شدن است.
رئیس شرکت حج و زیارت در جلسه با مسئولان سازمان، روند عضویت در کاروان های حج امسال را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به محدودیت زمان، برنامه ریزی آموزش زائران و معاینات پزشکی آنها و همچنین گزینش عوامل اجرایی کاروان ها و هتل ها و مسئولان ستادی حج با دقت نظر بیشتری انجام شده است است.

عبارات مهم : زائران

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به وقت اندک باقیمانده تا اعزام زائران به حج تاکید کرد: جلسات برنامه ریزی کار گروه ها و نشست های آموزشی و توجیهی عاملان و عوامل ستادی حج به صورت متمرکز و استانی برگزار شود.
محمدی با اشاره به فعالیت گروه های غیرمجاز در زمینه سفرهای عتبات که منجر به تضییع و ترساندن حقوق زائران می شود، از مدیران شرکت حج و زیارت خواست که با توجه به قوانین موجود و نظر های نظام، هماهنگی های مورد نیاز با دستگاه های ذیربط را در جهت آگاهی بخشی به مردم و فراهم آوردن بستر مورد نیاز و مناسب جهت اعزام و ارائه خدمات به آنان بکار بندند.
گفتنی هست، متقاضیان اعزام به حج سالجاری بايد دارای گذرنامه بین المللی انفرادی معتبر با حداقل اعتبار تا تاریخ پنجم اسفند 96 باشند. در غیر اینصورت مورد نیاز است تا هر چه سریعتر نسبت به دریافت گذرنامه تازه اقدام کنند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: زائران | مسئولان | حج و زیارت | حج و زیارت | اعزام زائران حج تمتع | گذرنامه انفرادی | کاروان های حج |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog